KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10166351

nr 1016 6351

Blandteknik

Monogramsignerad, PS. Komposition, 40x32

Utrop:

500 kr

måndag 1 februari 2016
kl 20:01:45